Aqua Zonic Evo Baby čerpadlo

Výkon
300 l/h

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Je to jediné čerpadlo vhodné ako náhradné do izbovej fontány.
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Malé čerpadielko, na fontánku dobré. Ja som pomocou neho chcel napúšťať vodu, ale do výšky to nevytlačí.

• je to tovar aký som potreboval a som spokojný

Výkon
300 l/h

Ponorné čerpadlo Aqua Zonic EVO BABY - 300 l/h.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Je to jediné čerpadlo vhodné ako náhradné do izbovej fontány.

• je to tovar aký som potreboval a som spokojný

• Vyhodne

ok

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

najlepšia cena na trhu za celkom slušní vikon